Programy Insertu gotowe na JPK!

Programy Insertu gotowe na JPK!

Od 1 stycznia 2018 obowiązek prowadzenia ewidencji VAT obejmie już 1,6 mln firm, kiedy to do grona dużych, średnich i małych dołączą też mikrofirmy. Czy jesteś na to gotowy? Programy Insertu – tak. Gotowe są także poradniki, w jaki sposób generować JPK w naszych systemach.

Wraz z początkiem roku mikrofirmy będą musiały obowiązkowo i co miesiąc raportować zakupy i sprzedaż VAT w postaci JPK. Dodatkowo od 1 lipca 2018 wraz z małymi i średnimi firmami dołączą do dużych, które już teraz w formacie JPK muszą udostępniać informacje finansowo-księgowe na żądanie fiskusa, m.in. stany magazynowe czy wyciągi bankowe.

Jednolity Plik Kontrolny ma sztywną strukturę narzuconą przez Ministerstwo Finansów, a dane, które do niego trafiają, pobierane są bezpośrednio z programów finansowo-księgowych firm. Bez systemów dostosowanych do obsługi JPK przedsiębiorca nie będzie w stanie spełnić swoich obowiązków.

Programy Insertu są gotowe do tego zadania: zarówno finansowo-księgowe, jak Rachmistrz czy Rewizor, a także sprzedażowe, czyli programy z rodziny Subiektów. By generowanie plików przebiegało bez problemu, przygotowaliśmy poradniki, jak krok po kroku dostarczyć fiskusowi wymagane dane.

Pobierz poradnik:

Categories:

Tags:

KONTAKT

tel. 75 75 251 79
tel. 602 336 314
tel. 608 484 600
e-mail: biuro@wik.info.pl

Reklama

Wizytówki Banery         Plakaty Projekty

Sprzęt poleasingowy z gwarancją

Komputery                Notebooki                    Drukarki
Urządzenia MFP
Kserokopiarki
Monitory