Zarezerwuj.pl

 

GABINETY LEKARSKIE

 

u Doktorów

uDoktorów

Aplikację zarezerwuj.pl wykorzystuje gabinet uDoktorów. Jego pacjenci samodzielnie zapisują się na konkretną godzinę na konsultacje (w tym online), zabiegi akupunktury oraz mogą poprosić o wystawienie recepty.

 

ZOBACZ

zarezerwuj.pl wspiera coraz więcej branż! Naszą aplikację swoim klientom udostępniają kolejne firmy. Ich szeroki przekrój potwierdza, że zarezerwuj.pl jest uniwersalne, elastyczne i przede wszystkim funkcjonalne. Sprawdzi się także w Twojej firmie!

 

DORADZTWO I MEDIACJE

 

Akademia Parentingu

Akademia Parentingu

Firma Mały Sopot z Iławy prowadzi mediacje i konsultacje. Poprzez zarezerwuj.pl zainteresowani umawiają się z wybranym specjalistą na spotkanie, trening mentalny i poradę adwokacką. Rezerwacja jest możliwa po dokonaniu płatności online.

 

ZOBACZ

BIURA RACHUNKOWE

 

Biuro rachunkowe Profit

Profit

Firmy, które korzystają z obsługi kadrowo-płacowej biura rachunkowego Profit z Gniezna, mogą w łatwy sposób umówić się na spotkanie przez zarezerwuj.pl. W kalendarzu wybierają dogodny dzień i godzinę, wpisują swoje dane kontaktowe i ewentualne informacje dodatkowe.

 

ZOBACZ

 

Poznaj zarezerwuj.pl i już dziś dołącz do grona użytkowników. Konfigurację możesz przeprowadzić sam – wystarczy kilkanaście minut. Jeśli potrzebujesz pomocy, we wszystkim pomoże Ci konsultant Działu Opieki.