InsERT nexo 75% taniej – przedłużamy promocję!

Nie zdążyłeś skorzystać z promocji pozwalającej przejść na InsERT nexo za 25% ceny? Mamy dla Ciebie dobrą informację – masz czas jeszcze do 30 kwietnia, aby rozpocząć pracę na bardziej innowacyjnej i elastycznej linię programów.

To doskonała okazja dla osób i firm pracujących na linii InsERT GT oraz na starszych wersjach programów, aby tanio przejść na bardziej innowacyjną linię systemów, jaką jest InsERT nexo.

Przechodząc na programy linii InsERT nexo w dniach od 1 do 30 kwietnia 2019 r. można oszczędzić aż 75% ceny standardowej.

InsERT nexo to innowacyjna linia programów, ułatwiająca zarządzanie małą i średnią firmą. W jej skład wchodzą:

 • Subiekt nexo (system sprzedaży),
 • Rachmistrz nexo (prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego),
 • Rewizor nexo (system finansowo-księgowy),
 • Gratyfikant nexo (system kadrowo-płacowy),
 • Gestor nexo (system zarządzania relacjami z klientami),
 • Biuro nexo (wspomagający pracę biura rachunkowego).

Pakiet dostępny jest w dwóch wersjach

InsERT nexo

spełniający standardowe wymagania małych i średnich firm;

InsERT nexo PRO

przeznaczony dla przedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowych rozwiązań. Linia umożliwia tworzenie rozszerzeń dopasowujących system do indywidualnych potrzeb użytkownika i gwarantuje swobodę konfiguracji biznesowej (własne słowniki, raporty, wzory wydruku itd.).

Dlaczego warto

InsERT nexo usprawnia funkcjonowanie firmy i gwarantuje większą wygodę użytkowania. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność programów sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne.

 • Elastyczny interfejs
  Programy można łatwo dostosować do preferencji poszczególnych pracowników, dzięki czemu użytkownik widzi wyłącznie te moduły i dane, z których korzysta w swojej pracy. Formatki wybranych dokumentów można dostosować do własnych potrzeb określając, które pola są ważne i mają być widoczne, a które nie są niezbędne i można je ukryć.
 • Unikalna nawigacja
  Uruchamianie modułów, dodawanie nowych dokumentów i wywoływanie wybranych funkcji stało się prostsze niż kiedykolwiek. Oprócz klasycznych rozwiązań, użytkownik może skorzystać z zawsze dostępnej wyszukiwarki poleceń, tworzyć własne zestawy „ulubionych” poleceń lub korzystać z mnemoników dokumentów.
 • Harmonijna integracja
  Poszczególne programy, wchodzące w skład linii InsERT nexo, mogą zostać połączone w multiprogram, dzięki czemu użytkownik otrzymuje jeden wspólny system z dobrze dopasowanymi modułami połączonych programów. Tym sposobem handlowiec obsługujący klientów uruchamia i pracuje na jednym systemie łączącym Subiekta nexo i Gestora nexo, a osoba obsługująca zakupy handlowe wraz z ujęciem ich w księgowości może pracować na Subiekcie nexo połączonym z Rachmistrzem nexo.
 • Współpraca z księgowością
  Dokumenty z Subiekta nexo i Gratyfikanta nexo mogą być przekazywane do księgowości korzystającej z Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo za pośrednictwem nowoczesnej, bezpiecznej i dwustronnej komunikacji online. Handlowiec wysyła fakturę wystawioną w Subiekcie nexo do chmury, z której księgowy pobiera ją do Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo. Po obróbce księgowej dokumentu, informacje zwrotne są wysyłane do Subiekta nexo, dzięki czemu handlowiec zawsze zna status księgowy dokumentu. Cały proces jest w znacznym stopniu zautomatyzowany, a wysyłka dokumentów spełnia wymogi RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych.
 • InsERT mobile
  InsERT mobile to aplikacja, dzięki której obsługa klientów w terenie staje się sprawniejsza i efektywniejsza. Korzystający z niej użytkownicy otrzymają również powiadomienia związane z ważnymi informacjami, takimi jak publikacja nowej wersji programów czy istotne zmiany prawne.
 • Korzystanie z pomocy
  Moduł Pomoc umożliwia łatwe wyszukanie praktycznych porad i wskazówek na temat programów. Po wpisaniu hasła do wyszukiwarki wyświetlą się poświęcone mu materiały online (linki do wątków na forach użytkowników, filmików instruktażowych na YouTube, artykułów e-Pomocy) oraz offline (podpowiedzi zapisane w programie).
 • Wyszukiwanie danych
  Dostępna w każdym momencie wyszukiwarka pozwala błyskawicznie odnaleźć konkretny dokument lub kartotekę w całym InsERT nexo. Wyszukiwać można po całych słowach (np. dezodorant), fragmentach słów (np. dezo), całych frazach (np. Forever dezodorant 100 ml) lub wymuszać dosłowne traktowanie słowa za pomocą cudzysłowów. Przydatna jest również możliwość korzystania z operatorów wymuszających wystąpienie (+) lub wykluczających wystąpienie słowa w wynikach wyszukiwania.
 • Praca zdalna/oddziałowa w ramach licencji podstawowej
  W jednym czasie można używać programu do przetwarzania danych firmy – również poza jej siedzibą – na tylu stanowiskach, ile obejmuje licencja.

Pudełka programów objętych promocją są oznaczone specjalnymi nalepkami z napisem „Promocja przejdź na nexo 1-30 kwietnia 2019 r.”.

Wybierz program, z którego chcesz korzystać

Sprzedaż

 • Subiekt nexo

  Subiekt nexo

  Nowoczesny, intuicyjny system sprzedaży z obsługą magazynów.

  Sprawdź

 • Gestor nexo

  Gestor nexo

  Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy.

  Sprawdź

Ksiegowość

 • Rachmistrz nexo

  Rachmistrz nexo

  Księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja przychodów z obsługą finansów rozrachunków.

  Sprawdź

 • Rewizor nexo

  Rewizor nexo

  Nowoczesny system finansowo-księgowy ułatwiający i automatyzujący pracę.

  Sprawdź

Kadry i płace

Obsługa biura rachunkowego

 • Gratyfikant nexo

  Gratyfikant nexo

  Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

  Sprawdź

 • Biuro nexo

  Biuro nexo

  Nowoczesny system wspomagający pracę  biura rachunkowego.

 

Categories:

KONTAKT

tel. 75 75 251 79
tel. 602 336 314
tel. 608 484 600
e-mail: biuro@wik.info.pl

Reklama

Wizytówki Banery         Plakaty Projekty

Sprzęt poleasingowy z gwarancją

Komputery                Notebooki                    Drukarki
Urządzenia MFP
Kserokopiarki
Monitory